Podsumowanie Lokalnych Targów Przedsiębiorczości

Czas na krótkie posumowanie Lokalnych Targów Przedsiębiorczości.

Gorąco dziękujemy naszym wspaniałym lokalnym wystawcom, którzy przygotowali znakomitą ofertę dla wszystkich odwiedzających Lokalne Targi Przedsiębiorczości. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zaczynając od degustacji, a na zakupach skończywszy. Były więc: miody, świeżo wyciskany sok jabłkowy, sery, soki i ciasta domowej roboty, herbaty, jabłka, wyroby probiotyczne. 


Oko cieszyły ręcznie wykonane produkty z drewna, ozdoby z włóczki i sznurka, pledy z wełny, jak również wykonane w technice haftu sutaszowego dekoracje i biżuteria oraz ręcznie rzeźbione świece czy słonecznikowe bukiety. Mogliśmy poznać ofertę klubu Warsztat Formy a następnie korzystać z niektórych usług gabinetu masażu JA MA SU JE.


Każdy odwiedzający mógł też pokrzepić się tradycyjną wojskową grochówką, zrelaksować się przy aromatycznej kawie, przyrządzonej przez profesjonalnego baristę czy obejrzeć ekspresyjny pokaz zumby.


Jeśli chodzi o naszych najmłodszych uczestników, to różnorodność atrakcji dla dzieci była tak wielka, jak kolejki do malowania buziek czy też do waty cukrowej, której sponsorem była Pani Józefa Nogieć, prowadząca „Sklep u Józi”. Nasi milusińscy zajadali się też pysznym popcornem i popijali schłodzoną lemoniadę. 


Chętni mogli spróbować swoich sił w szydełkowaniu i wykonać własnoręcznie bransoletki z włóczki, zasiąść za kierownicą autobusu, zagrać w gry wielkoformatowe, poobserwować kozy w zagrodzie czy też podziwiać spektakularne eksperymenty chemiczne.

Podczas targów, trenerzy z Biura Informacji i Analiz Naukowych, przeprowadzili praktyczne szkolenia dla mieszkańców Gminy Michałowice - bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nich udział. Szkolący byli pod ogromnym wrażeniem Państwa zaangażowania.


Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Ekodoradców z Gminy Michałowice, doradzających mieszkańcom w sprawie wymiany pieca oraz stanowisko spisowe i mobilny punkt szczepień.


Nie zabrakło również pracowników Michałowickiej Biblioteki i Centrum Kultury, którzy prezentowali swoja ofertę dla mieszkańców.


Było naprawdę pięknie, dziękujemy wszystkim uczestnikom Lokalnych Targów Przedsiębiorczości za tak liczne przybycie. Niestety pogoda nie wytrzymała i spłatała nam „niespodziankę”, której nikt się chyba nie spodziewał. Nie popsuło to jednak humorów odwiedzających i wystawców, którzy pomagali sobie nawzajem, aby zabezpieczyć wystawiane produkty przed deszczem. Przy porządkowaniu terenu po nawałnicy, wspierała nas Ochotnicza Straż Pożarna z Michałowic – Dziękujemy Strażacy, na Was zawsze można liczyć!


Ostatnie podziękowania kierujemy do Pana Mirosława Sapety z firmy M-car, który poświęcił swój czas i całkowicie bezinteresownie pomógł jednemu z naszych wystawców przy wymianie koła.


Mamy nadzieję, że Lokalne Targi Przedsiębiorczości na stałe już zagoszczą w kalendarzu imprez organizowanych przez Gminę Michałowice, tak więc serdecznie zapraszamy i do zobaczenia już za rok!


Link do artykułu na dziennikpolski.24pl -  https://dziennikpolski24.pl/michalowice-targi-prze...Lokalne Targi Przedsiebiorczosci zd nr 1


Lokalne Targi Przedsiebiorczosci zd nr 2


Lokalne Targi Przedsiebiorczosci zd nr 3


Lokalne Targi Przedsiebiorczosci zd nr 4


Lokalne Targi Przedsiebiorczosci zd nr 5


Lokalne Targi Przedsiebiorczosci zd nr 6


Lokalne Targi Przedsiebiorczosci zd nr 7


Lokalne Targi Przedsiebiorczosci zd nr 8


Lokalne Targi Przedsiebiorczosci zd nr 9


Lokalne Targi Przedsiebiorczosci zd nr 10